RSS
يكشنبه 6 اسفند 1396
امروز:
الأحد 10 جماد ثاني 1439
برابر با
Feb 25 2018
قمری و

وی در ادامه تصریح کرد: شکی وجود ندارد که این پول کثیفی بوده که از دست های کثیف سعودی ها و سایر کشورهای خلیج فارس آمده است، کسانی که تمایل خود را برای مشارکت در این اقدامات کثیف ثابت کرده اند همان طور که نقش زیادی را در تخریب و نابودی سوریه ایفا نمودند.

این تحلیلگر سیاسی افزود: حمایت مردمی از دولت ایران- علی رغم مشکلات اقتصادی که مردم ایران آن را تجربه می کنند- همچنان مستحکم است و در نتیجه این حمایت مردمی از دولت بود که حداقل در شرایط کنونی این اغتشاشات و ناآرامی ها را پایان داد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اعتراضات مسالمت آمیز و آرام در ایران در اعتراض به افزایش قیمت ها و مشکلات اقتصادی در شهرهای مختلف که در نهایت منجر به تجمعات غیرقانونی خشونت آمیز در برخی شهرها شد و اغتشاشگران به اموال عمومی و مراکز پلیس و ساختمان های دولتی حمله کردند، و حمایت مقام های آمریکایی از جمله ترامپ و نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل از این اغتشاشات و اینکه آیا ارتباطی بین اغتشاشگران و ادامه حمایت آمریکا از آنها وجود دارد، گفت: شکی وجود ندارد که این اغتشاشات سازماندهی شده و از سوی دشمنان ایران و انقلاب اسلامی هدایت می شده است. زمان قضایای خاصی را که به طور توطئه آمیزی در رسانه های صهونیستی علیه ایران قبل از وقوع این اغتشاشات در نظر بگیرید، به خصوص قضایایی که مربوط به توافق محرمانه بین آمریکا و اسرائیل برای هدف قرار دادن ایران و ایجاد مشکل در این کشور بوده است. با این حال، این بسیار جالب است که به اختلاف شدید بین آنچه که در ایران اتفاق افتاده در مقابل آنچه که سال ها قبل در تونس، مصر و لیبی و سایر رژیم هایی که اشاره کنیم که خود را در پایان راه دیده اند، آن هم در برابر شورش هایی که با تحریک سازمان سیا و با هدف تغییر نظام سیاسی به وقوع پیوست. دولت های تونس و مصر مانند برج های دوقلو پس از حمله 11 سپتامبر فروریختند. لیبی هم پس از آن فروریخت ولی پس از بمباران ناتو که موجب شد این کشور به قتلگاه کنونی تبدیل شود.

وی در واکنش به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی که اغتشاشات اخیر در ایران را توطئه برنامه ریزی شده دشمنان سه گانه جمهوری اسلامی (آمریکا و اسرائیل از یک سو، یک کشور ثروتمند خلیج فارس در طرف دوم و سازمان منافقین از سوی سوم) طی ماه های گذشته برای ایجاد هرج و مرج و آشوب در ایران ارزیابی کردند، تاکید کرد: بار دیگر، تصور می کنم همه شواهد ضمنی را که نیاز داریم در توافقنامه محرمانه بین اسرائیل و امریکا وجود دارد که پیش بینی ایجاد مشکلات در ایران در رسانه های صهیونیستی مطرح شده بود و شکی نیست که رهبر معظم انقلاب اسلامی و سرویس های اطلاعاتی و امنیتی به خوبی پیش از وقوع این مشکلات نسبت به آنها آگاهی داشته و به خوبی برای مواجهه با این مساله آماده شده بودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 • سلسله حملات هوایی اسرائیل به غزه

  سلسله حملات هوایی اسرائیل به غزه

  یکشنبه, 29 بهمن 1396 16:53
 • اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب دیدار کردند

  اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب...

  یکشنبه, 29 بهمن 1396 16:50
 • نصرالله: کل منطقه در کانون جنگ نفتی و گازی قرار گرفته است

  نصرالله: کل منطقه در کانون جنگ نفتی و گازی قرار...

  شنبه, 28 بهمن 1396 19:22
 • در مُلک بى نظیرِ سلیمان، به وقت شام

  در مُلک بى نظیرِ سلیمان، به وقت شام

  شنبه, 28 بهمن 1396 19:21
 • چشم امید فرانسوی‌ها به دلارهای نفتی ابوظبی

  چشم امید فرانسوی‌ها به دلارهای نفتی ابوظبی

  دوشنبه, 23 بهمن 1396 17:54

نشریات

گالری تصاویر

یادداشت

بیداری اسلامی

جنگ نرم

مقالات سیاسی

ترجمه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

ویژه ها

اخبار برگزیده

یادداشت

سیاسی

جنگ نرم

فیلم و کلییپ سیاسی

 

Description

سایت مقام معظم رهبری

 

 

-

آخرین اخبار و تحلیل روزانه

آخرين مطالب

کلیه حقوق این سایت برای اداره کل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح محفوظ است.
www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز1
دیروز2
این هفته10
این ماه30
مجموع37009

آی پی بازدیدکنندگان : 81.28.34.254
Unknown ? Unknown Sun 25 Feb 2018 19:40

RSS

feed-image RSS