امضای طومار برای برخورد با مسبب ناآرامی‌های دانشگاه تهران/ درخواست برای عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه

جمعی از دانشجویان با امضای طوماری از قوه قضائیه خواستند تا با مسبب اصلی اتفاقات و ناآرامی‌های اخیر دانشگاه تهران برخورد کند.

چه «ترکمانچای» ها که انگار نبود!!

امروز سالروز لغو امتیاز تنباکو است و تنها قراردادی نبود که باعث از دست رفتن سرمایه ملی شد، با برخی قراردادها و عهدنامه‌ها یا امتیازهای سنگین، بخشی از خاک ایران یا سرمایه‌ای از جیب مردم ایران از دست رفت.

چرا میلیاردرها در غرب مروّج اسلام‌هراسی و مهاجرستیزی هستند؟ +عکس

جناح حامی برگزیت در حزب محافظه‌کار بریتانیا از میلیاردرهایی تشکیل می‌شد که برخی از آنها از هیچ کمکی برای پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا دریغ نکردند.

وتوی حقوق بشر!

قارون‌های سعودی با خیال راحت به قتل و کشتار فردی و گروهی کسانی که کوچک‌ترین مخالفتی با آن‌ها داشته باشند، ادامه می‌دهند زیرا خیالشان راحت است که دلارهای نفتی آن‌ها در نیویورک و بروکسل کار می‌کند و مزاحمتی برای سلاخی‌های بیشتر پیش نخواهد آمد.

شورش مسلحانه کودتاچیان ونزوئلا با فرمان آمریکا کاراکاس

شکست مفتضحانه آمریکا در کودتای ونزوئلا - دولت ونزوئلا اعلام کرده شورش مسلحانه کودتاچیان حامی خوان گوایدو مزدور آمریکا را در نطفه خفه کرده است

نقش و جایگاه لوی جرگه مشورتی در پازل مذاکرات صلح افغانستان

اختلافات جدی بر سر اینکه این مجمع مشورتی به چه شکلی تصمیم‌گیری خواهد کرد وجود دارد و طبیعتاً هر تصمیمی هم که گرفته شود با مخالفت رو به رو خواهد شد و نمی‌توان در انتظار دستاورد مهمی از تشکیل این جرگه بود    

انتقاد نماینده آمریکایی از پنس برای دعوت به خشونت در ونزوئلا

یک نماینده ایالت کالیفرنیای آمریکا از معاون رئیس جمهور این کشور به دلیل تشویق مردم ونزوئلا برای خشونت انتقاد کرد.